Profesjonalny reportaż ze spotkań biznesowych, konferencji, wydarzeń i imprez, czyli tzw. fotografia eventowa, to nie tylko możliwość uchwycenia ulotnych chwil, ale także perspektywiczne myślenie o promocji firmy i instytucji, które może przynieść wymierne korzyści na długo po zakończeniu wydarzenia, stając się podstawą reklamy umieszczonej zarówno w internecie i prasie, jak i na nośnikach zewnętrznych. Jako fotograf i projektant graficzny jestem w stanie zaoferować koncepcję reportażu odpowiadającą na potrzeby wymagających Klientów i Klientek, tak, aby wspomagać wizerunek firm i instytucji oraz ich markę na rynku.​​​​​​​
W dniach 9-11 sierpnia 2019 r. miałem przyjemność pracować jako oficjalny fotograf organizatora Festiwalu OFCA 2019. Dokumentowałem ten magiczny czas, który rozlał się w przestrzeni starego miasta w Oleśnicy wypełniając uliczki w pobliżu centrum radosnym klimatem. Miasto było niezwykle barwne, zewsząd było słychać wesołe dzięki. 
W różnych punktach rozsianych na terenie miasta publiczność mogła z zapartym tchem obserwować liczne występy artystów. Na podzamczu wyrosły cyrkowe namioty a niebo było poprzecinane linami, po których chodzili linoskoczkowie. Ten świąteczny nastrój udzielił się każdemu uczestnikowi tego wydarzenia, cyrk i miasto stały się jednością.
Back to Top